O kancelarii

Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2012 r. jest członkiem Izby Adwokackiej w Płocku.

Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już podczas studiów poprzez aktywny udział w szeregu praktyk oraz w międzynarodowej organizacji studenckiej. Rozwój osobisty kontynuowała podczas odbywania aplikacji adwokackiej zakończonej uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego. Po wstąpieniu do Adwokatury i założeniu własnej Kancelarii w Płocku, Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek zaczęła świadczyć usługi dla Klientów indywidualnych prowadząc sprawy o rozwód, o alimenty, o kontakty z dzieckiem oraz w zakresie prawa karnego. Jednocześnie współpracowała z dużym podmiotem gospodarczym przy opracowywaniu umów, a także uczestniczyła w licznych szkoleniach branżowych. Dzięki zamiłowaniu do prawa, rozszerzaniu swojego doświadczenia, a także działaniu na jego kilku płaszczyznach, w krótkim czasie zdobyła kompetencje charakteryzujące profesjonalnego adwokata.

Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek działa z pasją i zaangażowaniem. Każdą sprawę dokładnie analizuje, aby uzyskać rozwiązanie najbardziej korzystne dla Klienta. Na przestrzeni lat zdobyła doświadczenie w pomocy prawnej świadczonej Klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę, podejmując nowe wyzwania w związku z pojawiającymi się zagadnieniami prawnymi.

Kancelaria Adwokacka zapewnia indywidualne podejście do Klienta, profesjonalizm, dyskrecję oraz szybkość działania. Pomoc prawna świadczona jest w siedzibie Kancelarii w Płocku, a także telefonicznie i mailowo.

Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek współpracuje z grupą doświadczonych adwokatów, co pozwala na szerokie spojrzenie na każdą sprawę przez grono specjalistów branży prawniczej. Pomoc prawna udzielana jest mieszkańcom Płocka oraz okolic, a także w bardziej odległych miejscowościach takich jak Sierpc, Gostynin czy Płońsk.