O Kancelarii Adwokackiej

Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2012 roku stała się członkiem Izby Adwokackiej w Płocku.

Pani adwokat swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła już w trakcie studiów. Aktywnie uczestniczyła w praktykach studenckich oraz działała w organizacji studenckiej o zasięgu międzynarodowym. Po studiach kontynuowała rozwój zawodowy, starając się o uzyskanie aplikacji adwokackiej. Pomyślnie zdała egzamin państwowy  i rozpoczęła pracę jako kompetentny adwokat.

Obecnie Paulina Ziandarska-Brojek posiada własną Kancelarię Adwokacką w Płocku, w której świadczy usługi dla Klientów wnoszących sprawy o rozwód, opiekę nad dzieckiem i alimenty oraz w obszarze prawa karnego.

Pani mecenas ma w swoim dorobku zawodowym współpracę z podmiotami gospodarczymi w zakresie przygotowania umów. Odbyła liczne szkolenia branżowe, podczas których poszerzyła swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie prawa. Paulina Ziandarska-Brojek, działając w wielu obszarach prawa w bardzo krótkim czasie stała się w pełni profesjonalnym adwokatem, który cieszy się uznaniem i dobrą opinią wśród klientów Płocka i innych miast w Polsce.

Pracę Adwokat Pauliny Ziandarskiej-Brojek charakteryzuje ogromne zaangażowanie w powierzone zadania. Każdą sprawę starannie analizuje i rozpatruje indywidualnie. Dobro klienta zawsze stanowiło dla Pani Mecenas priorytet i tej zasadzie jest wierna od lat. W niespełna 10-letniej karierze dyplomowanego adwokata Paulina Ziandarska-Brojek pomogła wielu klientom indywidualnym i firmom w pomyślnym zakończeniu trudnych spraw sądowych. W trakcie praktyki zawodowej pani mecenas nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności profesjonalnego adwokata, przed którym wciąż pojawiają się nowe wyzwania.

Współpraca z Kancelarią w Płocku to najlepszy wybór. Pełna dyskrecja i szybkość w działaniu to cechy, które idealnie pasują do pracy pani mecenas. Klienci mogą liczyć nie tylko na pomoc prawną w Kancelarii, ale również drogą telefoniczną i mailową.

Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek współpracuje z wieloma doświadczonymi adwokatami, co pozwala jej na skuteczne działanie nawet w najtrudniejszych sprawach. Mieszkańcy Płocka i okolicznych miast – Sierpca, Gostynina czy Płońska zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie Kancelarii Adwokackiej Pauliny Ziandarskiej-Brojek.